12 meals
8 snacks
$50
8 meals
5 snacks
$100 per person
I teach you how to make 2 snacks, 2 smoothies, and 2 salads with homemade dressing
$50 per head plus cost of ingredients.
Pick one meal from the menu below.
Groups of no more than 4 people.
Can I watch him cook?
Do you bring your own...
After inquiry submission...schedule time to chat, discuss specifics about dietary needs, book a time to cook,